term ID:
term ID HU:
$parentcategory_ID:0
$parentcategory_ID:

current_CAT_ID:77
current_CAT_ID_HU:77

child cat ID:61
post ID:6799
prefixedcategory_
BALÁLLÁSOK
OptionID: 42875

Orvostanhallgató

Dolgozz velünk Magyarország legnagyobb nemzetközi gyermektáborában a Balatonon!

Jelentkezési lap

Ha szeretnél egy szuper közösség tagjaként, jó célért dolgozni, mindeközben értéket teremteni, jelentkezz a 2024-es nyári szezon nyitott pozícióira még ma!

Munkavégzés helye: Funside Balaton tábor (ismerd meg a tábort bővebben)

Ilyen Funside-osnak lenni:

  • ÉLMÉNYEKET SZEREZHETSZ: a Balaton-part és fantasztikus programjaink a csapatunknak is felejthetetlen élményt nyújt
  • KIHÍVÁS: fejlődj velünk – ottalvós táborban dolgozni kemény munka, hosszú munkanapokkal és rengeteg programmal, de kiválóan megmutatja, mire vagy képes
  • JÓ CÉL: fontos számunkra, hogy táborozóink olyan tapasztalatokkal és életre szóló élményekkel térjenek haza, amelyek elkísérik és segítik őket a mindennapokban; szeretnénk, hogy felnőttként is jó kedvvel, büszkén gondoljanak vissza erre az időszakra
  • KÖZÖSSÉG: rengeteg lelkes és motivált, fiatal tanárral ismerkedhetsz meg; szuper nemzetközi csapatunk nem csak törődő és vidám, de céljait is egymást segítve éri el

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • legalább harmadéves orvostanhallgató vagy és szívesen töltenéd a nyarad egy részét a Balatonon egy gyermektáborban
  • szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni
  • talpraesettnek, határozottnak, önállónak és megbízhatónak tartod magad
  • minimum erős középszintű szóbeli angol nyelvtudással rendelkezel
  • szeretnél részt venni Magyarország egyik legnagyobb nemzetközi gyermektáborának lebonyolításában
  • megismerted a jelentkezési folyamatunkat és ráérsz az adott időpontokban; ha jelentkezel, egy többlépcsős kiválasztási folyamat vár rád, de ha meglátjuk benned a lehetőséget, mindenben segítünk, hogy felkészülten vágj neki a kalandnak!

Az orvostanhallgató feladatai:

  • tanári csapatunk munkájának segítése
  • a tábor közben lebetegedő gyermekek ellátása pl. könnyebb sportsérülések, horzsolások ellátása
  • egészségügyi tanácsadás

Munkavégzés részletei:

  • Időpontok: július 6. és augusztus 10. között heti turnusokban (szombattól szombatig, időpontért kattintsd ide!)
  • Juttatások: évente automatikusan emelkedő fizetési sávok, amely 2024-ben turnusonként nettó 125.000 Ft (első éves, kezdő fizetés) és 150.000 ft között alakul + szállás, étkezés (speciális étkezést is szükség esetén díjmentesen biztosítunk) és programok (ld. lejjebb) az egész turnus folyamán.
  • Felkészítés: orientációs hétvége (2024. június 8-9.) és egyénileg (szakmai vezetői támogatás, szakterülettől függően).
  • Programok: a februári leleplezést követően itt nézheted meg, hogy milyen programokon fogsz részt venni idén, ha bekerültél csapatunkba!

Miért csatlakozz?

Töltődj fel a nyáron

Vigyázz a testi épségünkre, cserébe megőrizzük a jókedvedet!

Szakmai fejlődés

Elméleti tudásod nálunk a gyakorlatban is kamatoztathatod.

Nemzetközi környezet

Gyakorolhatod az idegen nyelvtudásod és nem is kell külföldre utaznod hozzá!

Balaton

Balatongyöröki helyszínünkön teljes ellátásodról gondoskodunk – étkezést, szállást és saját strandot beleértve.

bővebben

Turnusok

Balatoni turnusok öt héten keresztül egész júliusban és augusztus első hetében.

bővebben

Visszaugrás a navigációhoz

Kapcsolat

hr@funside.hu +36 70 330 09 38