Tartalomjegyzék erről az oldalról:

Angol drámatanár

Visszaugrás a navigációra
Az oldal cikkei bevezetőkkel:

Dolgozz velünk Magyarország legnagyobb nemzetközi gyermektáborában a Balatonon!

A Funside-dal Magyarország legjobb táborainak lebonyolításában vehetsz részt egy szuper csapat tagjaként, miközben értékes szakmai tapasztalatot szerezhetsz. A Balaton partján minden évben az ország legnagyobb nemzetközi táborát szervezzük meg. Mind a budapesti, mind a balatoni táboraink során kiemelt szempont, hogy a gyerekek színes programokon és órákon vehessenek részt, amit a gondosan válogatott tanári csapattal biztosítunk számukra.

Ha szeretnél egy közösség tagjaként, jó célért, hasznos nyári munkát végezni, jelentkezz a 2019-es nyári szezon nyitott pozícióira még ma!

Munkavégzés helye: a 2019-es Funside Balaton tábor (ismerd meg a tábort bővebben)

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • számottevő drámapedagógiai vagy dráma oktatási tapasztalatod van és ezt prezentálni is tudod
  • felsőfokon beszélsz angolul és képes vagy angol nyelven drámát oktatni
  • van táboroztatói tapasztalatod vagy jelentős ideig hivatásszerűen foglalkoztál már gyermekekkel
  • képes vagy az általunk megadott tanterv és kerettémák alapján önállóan, előre felkészülni az óráidra
  • a balatoni tábor esetében kiemelten fontos, hogy az órákon kívül csoportvezetőként felelősen tudjál gyerekekkel foglalkozni, amihez megfelelő tapasztalattal rendelkezz
  • csapatjátékos vagy, úgy érzed, beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
  • fizikailag felkészült vagy a heteken át tartó táborozás kihívásaira
  • ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkba
  • szeretnél részt venni Magyarország legnagyobb nemzetközi gyermektáborának lebonyolításában

Az angol drámatanár feladatai:

  • délelőttönként angol drámaórák tartása a Funside Balaton angol dráma táborban, valamint az arra való teljes körű önálló felkészülés előre megadott tematika alapján
  • délutánonként csoportvezetői feladatok ellátása, délutáni és esti programokon való aktív részvétel csoportvezetőként

Amit mi kínálunk:

  • nemzetközi környezet Magyarországon: gyakorolhatod az idegen nyelvet és nem is kell külföldre utaznod hozzá
  • élményeket szerezhetsz: a Balaton-part és fantasztikus programjaink csapatunknak is felejthetetlen élményeket adnak
  • közösség: rengeteg hozzád hasonló – magyar és külföldi – tanárral ismerkedhetsz meg
  • szakmai fejlődés: komoly támogatást nyújtunk a szakmai fejlődésedhez
  • előrelépési lehetőség: visszatérő tanáraink évente emelkedő fizetési kategóriába lépnek, legjobb munkatársainkból idővel szakmai vezetők és középvezetők válnak
  • versenyképes fizetés: a szakmádban dolgozhatsz nyáron is, korrekt bérért
  • kihívás: ottalvós táborban dolgozni kemény munka, hosszú munkanapokkal és rengeteg programmal, de kiválóan megmutatja, mire vagy képes

Munkavégzés ideje:

  • július 6. és augusztus 10. között legalább kettő, legfeljebb öt hét
  • részvétel egy kétnapos tréningen

Ezt a pozíciót betöltöttük, a jelentkezés lezárult.

Visszaugrás a navigációhoz